Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím
Pokud bych chtěl odesílat SMS přes nějakou free bránu, tzn do svého formu dostat obrazek s kodem, pak ho opsat a vsechny ostatni polozky odeslat jako http request, co by jste na toto doporucili jako nejlepsi zpusob?

Díky moc za každou radu.

PS:Nejlepsi zpusob beru podle toho, kolik je o nem kde napsano a jak je srozumitelny.
AM_
Profil
Mohlo by to jít i tak že přímo do action daného formu dáš adresu skriptu přímo u mobilního operátora (třeba <form action="http://vodafonesms.cz/...">)
Nedělal jsem to, takže se o tom víc rozepisovat nebudu, na to si přijď sám, ale tady bych začal kdybych něco takového dělal. Pokud si ovšem daná brána kontroluje referera, asi to půjde obejít jedině přes curl nebo podobné řešení.
gardener
Profil
No jenže tak se dostanu do prblému teřba s načítáním captchy, její id je vždy generováno jiné...nebo se pletu?
Watchick
Profil
no, jak jde o captchu, tak ta jde třeba obejít tak, že si jí zkopíruješ dáš sleep třeba na 5 minut, a pokud máš fungující web, tak jí můžeš dát pod nějakou záminkou opsat uživatelům, přestože bude úpně jedno co tam napíší, tak pak vybereš to, co tam uživatelé píší nějčastěni... a pak script vzbudit, a použít tam to, co uživatelé psali nječastěji
AM_
Profil
Watchick
Tvoje řešení by vyžadovalo min. 26^5 vstupů za předpokladu, že obrázek se stejným textem je vždy stejný. Pak by na každý připadl přibližně jeden vstup. Dost neefektivní.
gardener
Nevím, proč by měl nastat problém, ID captchy si předtím z webu vodafonu natáhneš (tedy odesílací stránku si asi stejně budeš muset načíst a rozparsovat), ale odeslat form pak můžeš přímo.
Mastodont
Profil
gardener
Stojí ti ten opruz za to? Není náhodou lepší placená brána?
gardener
Profil
Jasně, že stojí, stejně tak i jasně, že lepší je brána placená..jde ale o princip, chtěl bych se naučit něco nového a věřím, že zrovna tohle v budoucnu ještě využiji..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0