Autor Zpráva
adam99
Profil *
ahoj, chci se zeptat jestli vydrzi databaze zatez cca 1 000 - 5 000 navstevniku dene, hned vysvetlim, do DB vlozim nejakej prispevek a pak ho necham vypsat na stranku, vydrzi to databaze s tolika navstevniky? wordpres mi to neutahnul po 1 500 lidi dene mi zacal hosting blokovat domenu kuli velke zatezi DB, a tak moje otazka zni kdyz to udelam tak jak sem psal vyse jestli to pujde?
Jan Tvrdík
Profil
adam99:
Wordpress to utáhnul, pouze vámi zvolený hosting neměl dostatačně kvalitní hardware pro tolik lidí. Případně lze použít cache nebo jiný způsob optimalizace zátěže.
adam99
Profil *
nevim zda li je na miste zminovat hosting jaky pouzivam ale muzete mi nejaky doporucit?
Majkl578
Profil
zalezi na kvalite serveru hostingu, na typech dotazu a na poctu zobrazeni (uip nejsou vse).
pokud je hosting solidni, tak by ti nemel domenu blokovat, ale navrhnout reseni (presun / zmena programu...).
Icepoint
Profil
myslim ze hosting typi profitux.cz to zvlada levou zadni ... ja ho pouzivan na nekolik projektu /i dost velkych/ a jeste nebyl jediny problem ... hodne zalezi na tom, jak jsou postaveny sql dotazy a tim jak zabiraj vypocetni cas ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0