Autor Zpráva
Fergi
Profil
Zdravim
mam tu problem s tim ze se mi neodesila
$_SERVER['HTTP_REFERER']
coz me hodne stve protoze to casto pouzivam......
nevite nekdo proc to nefaka....??
dik fergi
Fergi
Profil
uz mi to vali :D pls smazat ;)
Nox
Profil
coz me hodne stve protoze to casto pouzivam......
No...není to moc spolehlivá věc, byl bych spíš pro jiný způsob
Fergi
Profil
no zjistil sem ze to blbne tim ze mi u webu nefaka
header("Location: $neco");
presouval sem totiz na jiny hosting a vzycky kdyz to nejde tak musim ten soubor ve kterym to je otevrit a ulozit a nevim proc ... je to uplne dementni...
Joker
Profil
Fergi
vzycky kdyz to nejde tak musim ten soubor ve kterym to je otevrit a ulozit a nevim proc
Oprávnění?
Fergi
Profil
Joker
pracuji s databazi.... opravneni nepotrebuji.... praveze si myslim ze je to tim ze na IC maj starsi verzi PHP nez na profituxu ale mezi 5.2.0 a 5.2.6 by nemel byt takovy rozdil ne? prave na tom druhym mi nefakaj ani treba guestbooky stahly od jinud .... vzdycky neco blbne... :(
Joker
Profil
Fergi
pracuji s databazi.... opravneni nepotrebuji
V tom příspěvku výše se ale mluví o otevírání a ukládání souborů.
Fergi
Profil
oteviram a ukladam v PC ne na serveru nevim proc to funguje jinak nez na IC
Fergi
Profil
jak je moc velky rozdil mezi temi verzemi? protoze me mi treba nejde navstevni kniha od php.jonweb.cz... :,( uz si nevim rady.... kdyz mi to kvuli temhle kravinam nejde.... proste jako by to nechtelo spolupracovat... :(
Alphard
Profil
Nezdá se mi, že by to bylo verzí. Není třeba na jednom hostingu povoleno zobrazování chyb, které by zabránily přesměrování?
keeehi
Profil
Profitux chyby nezobrazuje, ic ano.
Fergi
Profil
ah maj tam
display_errors Off
pak taky
safe_mode Off
je asi mozny ze to bude tim.... maj tam pulku toho co maji na IC povoleny zakazany... ale to mi asi hosting nezmeni co?
Fergi
Profil
uz to mam
php_flag display_errors On :)
keeehi
Profil
Fergi
To nastavení na profituxu je jiné, to ale neznamená, že je horší! Jak píšeš, že ty soubory otvíráš a zavíráš (nepochopil jsem, zda to pak už funguje) -> mě napadá, zda tam nebude problém s kódováním souboorů.
Fergi
Profil
nerikam ze tam je spatne ;) s hostingem jsem spokojen jen si nevim rady...
nevim kde je problem kdyz si treba napriklad stahnu knihu od php.jonweb.cz tak mi nejdou pridavat treba prisprevky pise mi to nesmyly ze sem spatne u antispamu opsal slovo devět číslem, kdyz antispam vypnu tak mi to zas pise ze prispevek, nebo jmeno nebylo vyplneno... :( (soubory jsem nijak needitoval)
tohle je taky ten hlavni problem , + i ten header location....
keeehi
Profil
Jakým způsobem přijímáš data z formuláře? $_POST['promenna'], $HTTP_POST_VARS ['promenna'], nebo snad dokonce $promenna? nebo jinak?
Fergi
Profil
POST
Fergi
Profil
prave proto nechapu nefunkcnost kdyz to tak projizdim tak ty skripty jsou bez chyby
Fergi
Profil
odeslalo se to 2x...
Fergi
Profil
tak to bylo kvuli header already sent ;) dik za pomoc ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0