Autor Zpráva
asterix22
Profil
Zdravim vas profesionalove!
Strasne moc by mi pomohlo, kdyby mi nekdo z vas vedel pomoct a predelal mi soubor v php. Jedna se o predelani funkce curl na fopen nebo file. Delam stranky v Joomla a mam je zatim na servru ic.cz, kde funkce curl neni povolena. Do Joomly jsem nainstaloval komponentu na zobrazovani externych RSS a tenhle komponent pouziva bohuzel funkci curl.
Kdyby nekdo vedel pomoct budu strasne moc vdeckej.Ja php neumim :-(

Kdyz tak mi pisnete na mail radoslav.karas@gmail.com nebo na icq 269231962.

Predem moc dekuji!
bohyn
Profil
asterix22
pres funkci file_get_contents() muzes nacist libovolnou URL. Podminkou je aby byla v PHP povolena direktiva allow_url_fopen. Pokud je vypnuta (zjistis funkci phpinfo()) budes muset pozadat administratora o povoleni, nebo zmenit hosting.
asterix22
Profil
asterix22
pres funkci file_get_contents() muzes nacist libovolnou URL. Podminkou je aby byla v PHP povolena direktiva allow_url_fopen. Pokud je vypnuta (zjistis funkci phpinfo()) budes muset pozadat administratora o povoleni, nebo zmenit hosting.

Takze koukal jsem na to a allow_url_fopen je povoleno a file_get_contents nevim jak na to....
muzu poslat na mail soubor?
bohyn
Profil
asterix22
Treba takhle:
$soubor = file_get_contents("http://www.example.com/feed.rss");
if($soubor !== false) {
  // stazeni se podarilo, zpracuj soubor
}
else {
  // stazeni se nezdarilo, vypis chybu
}
asterix22
Profil
no to je totiz docela velkej soubor a fakt se v tom nevyznam. Poslal jsem ti to na mail, jestli se na to mrknes a hlavne jestli se s tim da neco udelat. Dekuji moc.
bohyn
Profil
asterix22
V pripade ze neni dostupny curl rozsireni tak trida by sama mela pouzit fsockopen(). nicmene da se to vynutit volanim metody
$trida->force_fsockopen(true);
.
asterix22
Profil
Opravil jsem fsockopen na true a stejne to pise nejaky chyby vkuse

Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /home/free/ph/tym.cz/t/tuningclubhranice/root/www/libraries/simplepie/simplepie.php on line 6601

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/free/ph/tym.cz/t/tuningclubhranice/root/www/libraries/simplepie/simplepie.php on line 7523

Fatal error: Call to a member function error() on a non-object in /home/free/ph/tym.cz/t/tuningclubhranice/root/www/administrator/components/com_joomrss/admin.joomrss.php on line 535


radek 6601 je:
$fp = fsockopen($url_parts['host'], $url_parts['port'], $errno, $errstr, $timeout);


radek 7523
error_log("$note: $message in $file on line $line", 0);


a soubor admin.joomrss radek 535 je:
echo '<p>' . htmlspecialchars($feed->error()) . "</p>\r\n";


Nevite co s tim delat? Ja fakt nevim ani tuk v php programovat, takze vazne nevim, jak by se to dalo spravit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0