Autor Zpráva
hynek
Profil
Zdravím.
Mám problém. Udělal jsem pro adminy na svém webu možnost psát články. A chtěl bych aby tam měli možnost dát i video třeba z youtube.

akorát pak nefunguje to nahrazení tagu v hranatých závorkách do normálního kódu... Zde je kód:

$radek['obsah'] = preg_replace("#\\[param=(.*)\\]\\[embed=(.*)\\]#is","<object width=\"425\" height=\"344\"><param name=\"movie\" value=\"\\1\"></param><param name=\"allowFullScreen\" value=\"true\"></param><param name=\"allowscriptaccess\" value=\"always\"></param><embed src=\"\\2\" type=\"application/x-shockwave-flash\" allowscriptaccess=\"always\" allowfullscreen=\"true\" width=\"425\" height=\"344\"></embed></object>",$radek['obsah']);


Do [param=] i [embed=] je zadaná stejná adresa videa z youtube.
Neukáže se video, zustane jen bílý obdelník. =(
Poraďte prosím, v čem je chyba.
Děkuji
vynalezce
Profil
co takhle hodit priklad toho, co to vypisuje, pak by se to lip hledalo ;-)
hynek
Profil
vynalezce
co to vypisuje?
co co vypisuje? do param a embed je hozená URL videa z youtube. nvm jakýho hledal sem nějaký jen tak na zkoušku.
tenhle kód by měl nahradit to [param=...] a [embed=...] za ten kód potom, takže by se mělo ukázat normálně to video z youtube. v přehrávači youtubáckym =D..
no ale ukáže se jen bílej obdelník místo videa.
vynalezce
Profil
myslim kod;
hele nevypisuje se tamhleta cast;
takhle to myslim
hynek
Profil
vynalezce
no... řekl bych že tahle
<embed src=\"\\2\" type=\"application/x-shockwave-flash\"

že ta by jako měla to video zobrazit.. a nezobrazí.. jen ten hnusnej obdelník.. :( :-D
hynek
Profil
hynek
ale ten HTML je zkopírovanej z youtube jak tam maj na vložení. to neni můj kód.. moje je to PHP jak by to mělo nahradit.
a v tom nvm kde muže bejt chyba. ostatní nahrazování mi fungujou
AM_
Profil
Tak polopatě: spusť si tu svojí nefunkční aplikaci, a v momentě, kdy spatříš ten bílý obdélník, si v prohlížeči zobraz zdrojový kód a pošli sem onen kus kódu s daným tagem <object>.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0