Autor Zpráva
mates99
Profil *
Ahoj, mám takový script který pomocí file_get_contents projíždí asi 600 URL, všechno je to z jednoho servru a občas se mi stane že mi ta URL hlásí 404 Not Found.
if (!$URL) {
        $pokusy = 5;
	echo "Nepodařilo se načíst URL. Zbývá $pokusy pokusů";
	$URL=file_get_contents($URL_adresa);
	$pokusy--;


Tohle jsem tam dal 5x za sebou a většinou se podaří do třech opakování URL načíst. Ale potřeboval bych skrýt chybové hlášky typu :
Warning: file_get_contents(http://.......) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/mates/Plocha/Prace/local/script.php on line 44
Nechá se to nějak udělat??
Akacko
Profil
mates99
nad ten kód dej toto:
error_reporting(E_ALL|E_STRICT);
ini_set('display_errors', 'off');


nebo svůj kód uprav takto:
$URL=@file_get_contents($URL_adresa);
mates99
Profil *
Díky, ten @ funguje. Já už to hledal na googlu, koukal jsem na nějaký skrypty a neviděl jsem tam nic. Je fakt že tam ten @ měli, jen mě nenapadlo, že je to to co hledám. :)
AM_
Profil
Akacko
to error_reporting je tam trochu zbytečně když ty chybové hlášky hned vypneš. Přikláněl bych se spíš ke druhé variantě, vypínat kvůli tomu chybová hlášení v celém programu je zbytečné.
AM_
Profil
mates99
Jojo, @ potlačuje chybové hlášky, jen se s ním musí velmi opatrně, při každém jeho použití musíš všechny chyby, které potlačí, důsledně ošetřit.
Akacko
Profil
AM_
No to jsem jen bez přemyšleni vyjmul z jednoho mého zdrojáku, kde mam v testovací fází zapnuté všechny errory, warningy, notice proto ten první řádek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0