Autor Zpráva
Radim24
Profil *
Ahoj,
včera jsem dělal prohlížeč fotek na fotoalbum přes php a testoval jsem to na localhost. Zjistil jsem, že v Opeře a IE mi jdou všechny fotky, včetně ikon zobrazit, ale v Mozille to nejde. Přitom http odkazy jsou v pořádku. Když zkopíruju src souboru a vložím do řádku, tak obrázek se načte. Odkazy jsou tvořeny relativně. Používám soubor index.php, která spoušítm z kořene a adresář fotoalba je umístěn taky v kořenu. Takže odkazy ./maternity/19th/ico/1.jpg ./maternity/19th/pics/1.jpg by měly fungovat, a fungují pokud je vložím do url řádku prohlížeče. Pokud to spustím mimo localhost, tzn. že to uložím v prohlížeči na disk a pak spustím, tak funguje. Ale co nefunguje je zobrazení na stránce index.php .... výpis ikon, ani zobrazení samotného obrazu....

Co s tím?
AM_
Profil
- bez kódu věštit neumíme
- co to má co dělat s PHP, evidentně je to problém prohlížeče
- tak se podívej, co se ti v mozile objevuje, když si na ten nezobrazený obrázek dáš vlastnosti a podíváš se na jeho adresu
Radim24
Profil *
Dělám to v php a kód fotoalba samozřejmě zveřejňovat nebudu
AM_
Profil
Já taky dělám v PHP a nevím si rady s maturitními otázkami na češtinu, poradí mi někdo?
Plaváček
Profil
Radim24

Dělám to v php a kód fotoalba samozřejmě zveřejňovat nebudu

Pak máš smůlu a tebou položená otázka, na kterou můžou existovat desítky různorodých odpovědí, zůstane nezodpovězena.
Bubák
Profil
Když zkopíruju src souboru a vložím do řádku, tak obrázek se načte.
Odkud kopíruješ scr?
Informace o stránce > Média - Tady se obrázky zobrazí? Je dobře URL (adresa)?
Radim24
Profil *
Omlouvám se že jsem zazmatkoval. nainstaloval jsem si do mozilly modul na nadění css a vyplnul jsem při tom obrázky, takže to byla banalita (nevěděl jsem, že to vyplulo nastavení v prohlížeči) ale vypadalo to zvláštně, když to z localhostu nejelo a jinak jo. Vlastně to stále nechápu, ale hlavně, že už se zobrazují.

Adminovi dovoluji tuto diskusi vymazat, jelikož je mimo téma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0