« 1 2
Autor Zpráva
Night
Profil *
Prisel jsem na to ze data_free zobrazuje kapacitu nadbitecnych dat,ale ja se celou dobu snazim o pocet kapacity sql
Night
Profil *
Lze vůbec zjistit velikost sql??? Pokud ano, tak proč nikde o tom neni ani zmínka?
Night
Profil *
Hmm, tak děkuju všem za nic. Po dlouhém hledání a Vaší nic nepomocí jsem došel k názoru že to nelze. Pokud by tu vážně brouzdali programátoři, tak by to napsali rovnou že to nelze. Po dnešní zkušenosti musím napsat že tenhle portál je na dvě věci a to = okradaní času a na h.....
AM_
Profil
Night
Neumíš se akorát pořádně zeptat, sám studovat a číst. Už v [#19] jsem říkal, že data_free není to, co hledáš (předpokládal jsem, že to z toho pochopíš). A nesnaž se nás "ponížit" tím, že nejsme skuteční programátoři, oproti nám o tom víš méně než nic, těm ubohým kouskům kódu jsem se skoro zasmál.
Konkrétně:
"InnoDB free jde ve sloupci Comment ale je tam s tím i text, musíš si to vyparsovat. A stejně to imho není maximální místo databází využitelné." toto jsem napsal v #19 a toho jsi si zjevně nevšiml, že? nebo jsi to vůbec nechápal tak jsi to raději přešel?
Night
Profil *
Kde mám tedy chybu ve svém směšném kódu?
$aa = mysql_query("SELECT (comment.InnoDB_free) AS InnoDB_free FROM $db_login")or die(mysql_error());
while($a = mysql_fetch_array($aa)) {
echo $b["InnoDB_free"];
}
Night
Profil *
Se klidně zasmějte,ale nezapomínejte že jsem začátečník a nikdo mi pořádně až na pár autorů knížek nepomohl
Night
Profil *
Jéééééé, a mám to :-) můžu opět poděkovat jen sám sobě. Pokud budete chtít radu, tak _AM raději ne! Lepší je google
Alphard
Profil
Night:
Pokud budete chtít radu, tak _AM raději ne!
Mimochodem, je to AM_. Abyste za měsíc nelitoval, až bude ignorovat vaše vlákna....
Lepší je google
Ani nevíte, jakou máte pravdu. Takže se příště prvně obraťte na něj.


Problém tedy považuji za vyřešený a zamykám to tady.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0