Autor Zpráva
cesar
Profil
Mám takový menší dotaz. :-) Mám na stránkách vyhledávání a potřeboval bych tam dát tagy pro vyhledávání a nějak si nevím rady s větším slovem a menším. Nevím, jesti jsem se správně vyjádřil, ale jde mi o to, jako je třeba na www.jagg.cz (poslední tagy). Nevíte někdo jak na to? Nevím jak vyřešit, abych zajistil, aby jedno slovo nemělo 100px a druhé zase 2px. Potřeboval bych stanovit maximum 20px a minimum třeba 10px, ale jak to počítat apod. mě právě moc nenapadá. :-( Nemáte s tím někdo zkušenosti?
blackjoker
Profil
Chcete-li vyhledávání na Váš web pak >> http://www.jakpsatweb.cz/hledani.html jinak opravdu nevím.
Mastodont
Profil
cesar
Téhle věcičce, co zobrazuje různě velké tagy, se říká "tag cloud" a předpokládám, že najdete spoustu hotových skriptů na Googlu.
cesar
Profil
Mockrát děkuji za pomoc. Zkusím pohledat, jen jsem právě nevěděl jak přesně se to jmenuje, takže jsem nevěděl pod čím hledat. Ještě jednou díky.
cesar
Profil
Mastodont
Mockrát děkuji za pomoc. Zkusím pohledat, jen jsem právě nevěděl jak přesně se to jmenuje, takže jsem nevěděl pod čím hledat. Ještě jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0