Autor Zpráva
.-´-.
Profil *
Zdravím, mám na stránce upload formulář a php skript který uploaduje soubor do adresáře na serveru... momentálně používám metodu move_uploaded_file... ale problém je že hosting má omezenou velikost uploadovaného souboru na 30MB a větší soubor mi to nenahraje... zajímalo by mě tedy jestli by šlo toto omezení obejít pokud bych použil upload přes ftp funkce php, nebo jestli na ně to omezení platí taky? díky
AM_
Profil
Na upload přes FTP omezení samozřejmě neplatí, ale na druhou stranu nelze udělat HTML formulář tak, aby FTP využil. Jediná cesta, jak uploadovat přes webový prohlížeč, je právě HTTP, na který se vztahuje toto omezení.
- můžeš zkusit změnit maximální uploadovatelnou velikost v souboru .htaccess pomocí
php_value upload_max_filesize 100M
nebo zkusit požádat hosting o zvýšení.
.-´-.
Profil *
Přes htaccess sem to už zkoušel a úspěch sem s tím měl stejně tak velký, jako byla ochota hostingu mi tento limit zvednout
AM_
Profil
Pak ti asi nezbude než se s tím smířit. Existuje krajní řešení napsat si (nebo zkusit najít) desktopovou aplikaci, kterou si klient stáhne a která umožní upload většího souboru prostě tak, že jej rozkouskuje na 30MB části a uploaduje postupně a v PHP ho zase spojíš (a nebo která soubor nahraje přes FTP, ale nevím, jak moc moudré je pouštět uživatele k FTP - v aplikaci by muselo být heslo, které není tak těžké z ní dostat).
gmvasek
Profil
Něco typu public ftp jako je třeba na hostmonsteru by se nedalo použít?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0