Autor Zpráva
kuboo
Profil *
Prosim Vas, poradite mi niekto ako spravit cez AJAX jednoduchu aplikaciu....

Mam: <div id="najcitanejsie"></div> v ktorom su najcitanejsie clanky a teraz mam pod tym:

<a href="javascript:Najcitanejsie(2);"><b>2. strana</b></a> a teraz by som chcel aby sa po kliknuti ten <div> vymazal a aby sa tam dal obsah zo subora najcitanejsie.php?p=2

Ako to spravit?
Prosim Vas, poradte mi.

Dakujem.
fuckin
Profil *
mnoho hotovych reseni najdes na ajaxrain.com nebo treba na googlu "tab contents jquery" atd
kuboo
Profil *
mnoho hotovych reseni najdes na ajaxrain.com nebo treba na googlu "tab contents jquery" atd

Ja nikde na moj problem nevidim riesenie. Som zufaly.

Pomozete?

Dakujem moc krat.
fuckin
Profil *
si tak blby ze to nedokazes napsat do googlu nebo najit na tech strankach a nebo si tak liny ze tady spamujes a tim beres ochotnym lidem jejich cas jenom kvuli tomu ze ty bys to musel hledat dyl nez 30sekund, hmm?
svadla
Profil
kuboo
mrkni treba sem, to co hledas je ten nejjednodussi ajax, nehledej v tom slozitosti. Vyzkousej a napis co konktretne ti nefunguje.

fuckin
nejsi nahodou az moc arogantni? ty treba vsechno vis a umis pouzivat google, ale nekdo treba ne. A to ze tu kuboo spamuje je snad hloupy vtip.
fuckin
Profil *
ok, prehnal sem to, s tim googlem souhlasim,ne kazdy to tam umi napsat, pak ale z neho programator nikdy nebude. Proto jsem mu dal odkaz na stranky kde to je minimalne 20 a vice krat....a on napise akorat ze to nemuze najit, kdyz proto nic neudelal tak to asi nikdy nenajde to je jasne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0