Autor Zpráva
silverback
Profil
Tak, mám tu další dotaz. Mám stránku dejmetomu formular.html - ten odkazuje na akci spocitej.php. Ve formuláři so zákazník vybere komponenty na kolo a po stisknutí tlačítka "spočítej" se dostane na tu .php stránku kde mu vyjede seznam komponent a výsledná cena. Nyní by měl mít na výběr buď "objednej" nebo "zpět" Po kliknutí na "objednej" se dostane na další stránku, kde pouze vyplní jméno a e-mail a dá odeslat. A já potřebuju, aby příjemci došel e-mail ve kterém bude kromě jména a e-mailu také seznam komponent, které si zákazník vybral. Máme-li úplně jednoduchoučký php script na odeslání e-mailu:

<? if ( Mail("xxx@xxx.cz", $jmeno, $mail_odesilatele, "From: " . $mail_odesilatele) )
echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodarilo odeslat"; ?>


jak do něj dostanu obsah proměnných ze stránky formular.html, který vyplňoval uživatel o dvě stránky vzad??? Musím ty proměnné někam zapsat? Uložit? Jak? Moje spocitej.php vypadá nějak takto:

<?php

extract($_POST);

if ($ramy == "1") $a = 0;
elseif ($ramy == "2") $a = 46500 ;
elseif ($ramy == "3") $a = 65500 ;
elseif ($ramy == "4") $a = 46500 ;
elseif ($ramy == "5") $a = 47500 ;
elseif ($ramy == "6") $a = 46100 ;
elseif ($ramy == "7") $a = 46100 ;
elseif ($ramy == "8") $a = 23800 ;

if ($ramy == "1") $a_txt = "0";
elseif ($ramy == "2") $a_txt="RM - Element Team";
elseif ($ramy == "3") $a_txt="Yeti - Asr Carbon";
elseif ($ramy == "4") $a_txt="Yeti - Asr Alloy";
elseif ($ramy == "5") $a_txt="Yeti - 575";
elseif ($ramy == "6") $a_txt="Niner - JET9";
elseif ($ramy == "7") $a_txt="Niner - RIP9";
elseif ($ramy == "8") $a_txt="Niner - Air"; 

...
?>
tiso
Profil
silverback - áno, COOKIE, SESSION, hidden pole formulára, vyber si...
silverback
Profil
tiso: díky za radu, budu googlit :) Nicméně jsem ÚPLNÝ začátečník a potřeboval bych to rychle zmáknout, takže kdyby měl někdo konkrétnější přiklad, byl bych vděčný. Zatím THX

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0