Autor Zpráva
Jami
Profil *
Ahoj,
podle intervalu jsem si udělal formulář s odesíláním příloh. Vše funguje, ale nelze mi odesílat větší přílohy. Příloha je zaslána pomocí MIME třídy, ale ta co je na intervalu je prý už zastaralá. Může to být tím? Nebo je to safe mode...set_time_limit...nebo to může být ještě něco jiného?
fajzen
Profil
neviem, čo znamená "väčšia príloha", ale mohlo by to byť tým, že PHP má nastavenú maximálnu veľkosť uploadovaného súboru (väčšinou 2MB), a čo je väčšie, to neakceptuje
Jami
Profil *
Díky za odpověď, to bude asi ono. Zkoušel jsem přílohu něco málo pod 2mb a bylo odesláno...něco málo nad už nešlo. Dá se to nějak vyřešit?
fandaa
Profil
Jami
Dá se to nějak vyřešit?
Zvýšením této hodnoty (max_upload_filesize) v nastavení.
Jami
Profil *
Zvýšením této hodnoty (max_upload_filesize) v nastavení.
Mohlo by to být prosím trochu podrobněji popsané.
fandaa
Profil
Jami
Jedná se o úpravu konfiguračního souboru PHP (php.ini). Pokud hostuješ na nějakém free hostingu, nelze tuto hodnotu změnit. Pokud máš placený hosting, lze si požádat o navýšení tohoto limitu.
Jami
Profil *
hmm...díky moc za radu.
AM_
Profil
Pokud hostuješ na nějakém free hostingu, nelze tuto hodnotu změnit. Pokud máš placený hosting, lze si požádat o navýšení tohoto limitu.
tak to je docela blábol, nezáleží na tom, jestli je hosting placený, ale jak je nastavený a jak ochotnou obsluhu má.
buď si to můžeš změnit sám, a to v .htaccess:
php_value upload_max_filesize 100M

nebo je zkusit požádat. Pravdou je, že na neplaceném hostingu asi nebudou tak vstřícní, jako na placeném, ale rozhodně neplatí, že na jednom to vždy jde a na druhém nikdy nejde.
fandaa
Profil
AM_
Samozřejmě že to není vždy pravda. Ovšem ukaž mi v dnešní době na free hosting, který ochotně tyto limity navyšuje. Většinou ti neodpoví ani na 10 mailů.

Dále je otázka, zda-li je .htaccess povolen (na většině již ano, ale není to pravidlo). Ale to již vcelku neřeší původní otázku, čili se omlouvám za krátké OT a kolegovi AM_ děkuji za doplnění.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0