Autor Zpráva
Joseeef
Profil *
cus. je možné abych skrze funkci iconv prevedl dany retezec do formatu aby nebyl k precteni, ale sel vratit zpet. zkousel jsem prevadet na arabske, cinske kodovani, ale bezvysledně.

dik
Joseeef
Profil *
doslo mi, ze kyzeneho efektu lze dokazat pomoci base64_encode(). hodilo by se mi kdybych mohl takhle zakodovat celou stranku(PHP), nejen string. je to mozne
fuckin
Profil *
ano je to mozne, nasledne pomoci eval() php kod spustis...
Joseeef
Profil *
můžeš uvést konkrétní příklad prosím. to by vypadalo eval(base64_decode("string"))?
keeehi
Profil
Joseeef
Proč to nezkusíš? Fungovat by to mělo.
ps. zajímal by mě důvod, proč to potřebuješ takto řešit? Třeba by se našlo lepší řešení.
AM_
Profil
Joseeef
pochopitelně to půjde, ale každý zkušenější programátor base64 řetězec pozná na první pohled a funkci eval je lepší se úplně vyhnout dokud to jde. Lepší věc pro znečitelnění kódu je přepis názvů uživatelských identifikátorů na názvy typu "a", "b" atd a zrušení formátování (tedy všechna odřádkování a vícenásobné mezery nahradit jednou mezerou)
Alphard
Profil
Joseeef:
O co přesně vám jde? O zabránění reverzního inženýrství vašeho programu, nebo kompletní šifrování stránky? Jste si jist, že musí být možný i zpětný převod? Kompletní verze se ve většině případů zachovává, když něco měníte, změníte tedy původní verzi a její kopii převedete na nečitelnou a nahrajete na server. Získávat zpět čitelnou verzi pak není potřeba.
Mohlo by moci třeba http://www.zend.com/en/products/guard/ nebo http://latrine.dgx.cz/jak-zredukovat-php-skripty.


AM_:
Lepší věc pro znečitelnění kódu je přepis názvů uživatelských identifikátorů na názvy typu "a", "b" atd a zrušení formátování (tedy všechna odřádkování a vícenásobné mezery nahradit jednou mezerou)
Vyzkoušeno, často to někdo aplikuje zde v diskusi :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0