Autor Zpráva
Samot
Profil *
Zdravím, zkoušel jsem to zde nají ale nepochodil jsem, možná jsem se ale přehlédl. Mám udělané internetové stránky ve kterých je databáze vkládaní vozidel která je určena pochopitelně jen pro admina...mám tedy udělané administratorské prostředí kde mám tabulku html kde se tedy vkládá login a heslo a která nasledně odkazuje na php script, tento

<?
IF ( !($login == "login" and $password=="heslo") ) {
echo ("Váš přístup byl zamezen.
<br>Zadali jste neplatné jméno nebo heslo.");
exit;
}
?>

<br>
&nbsp;</b></font><font face="Tahoma" size="1">Gratuluji, jste přihlášen
do části ADMIN NIVIK s.r.o.<br>
&nbsp;Vítej te.</font></p>

<form method="POST" action="form_new_auto.php">
<p align="center"><input type="submit" value="Vložit nové auto" name="B1" style="font-size: 10pt; font-family: Tahoma; font-weight: bold; border-style: solid; border-width: 1"></p>
</form>

<form method="POST" action="editace.php">
<p align="center"><input type="submit" value="Editovat vozidla" name="B1" style="font-size: 10pt; font-family: Tahoma; font-weight: bold; border-style: solid; border-width: 1"></p>
</form>


Přihlášení proběhne v pohodě, ale o co mi jde, jak vidíte dále se pak odkazuje na vložení nového vozidla a editaci..jamile tedy například vložím nové vozidlo a pak jdu na stránku kde jsou auta vypsána a pak následně chci vložit další auto jdu opět do aministratosrkého prostředí a musím se znovu přihlásit...a to pochopitelně nechci...chci abych už zůstal stále přihlášen... v PHP teprve začínám takže bych byl vděčný za každou radu. Snad mě neukamenujete :-D moc díky :-)
Aesir
Profil
Samot:

HTTP je bezstavový protokol, musíte tedy informaci o přihlášenosti uživatele někam ukládat - například do session, popřípadě můžete mrknout na "Basic access authentication v PHP"
Lamicz
Profil
Samot: V php zacinate, ale hlavne, ze uz delate jakysi admin system pro firmu. Pak si vsichni o PHP mysli to, co si mysli...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0