Autor Zpráva
Pesulap
Profil
Ahoj , generuji si ms word (.doc) dokumenty.
příklad, mám X prodejen a z každé dělám výpis objednávek a potřebuji nějak vymyslet jak ohlídat to že každý obchod bude na začátku dalšího listu. Prostě vygeneruji výpis do jednoho dokumentu ale na jedné stránce nebudou dvě prodejny, každá začne na novém listě.

Díky Petr
nightfish
Profil
a jak si ten .doc soubor generuješ? jestli pomocí nějaké třídy, tak by tam možná šel natvrdo vložit konec stránky (více v nápovědě k třídě)
Pesulap
Profil
nn jen si do proměnné nahraju tabulkua tu pak uložim dosouboru jako .doc ..
AM_
Profil
nn jen si do proměnné nahraju tabulkua tu pak uložim dosouboru jako .doc ..
jako HTML tabulku? tak to pak není word dokument, ale html dokument se špatnou příponou.
Pesulap
Profil
Mno a podle čeho se mají generovat doc dokumenty ?
nemáte někdo nějký link ? užitečný díky
AM_
Profil
http://lmgtfy.com/?q=php+word+document
DOC je úplně jiný formát než HTML, nevím, jak jsi přišel na to, že změnou přípony soubor "převedeš" do jiného formátu.
Pesulap
Profil
mno nevim zkusil jsem to a jde to ..
ale nejdou tyhle různé finty
Pesulap
Profil
Mám to !!!!!! kouzlo je v tomhle :-) <br clear=all style='page-break-before:always'>
to donutí aby se word odstránkoval:.-) přišel jsem na to tak že jsem si udělal nový word dokument udělal jsem konec stránky zobrazil jsem si ho jako html stránku a u ní zdrojový kód :-)
AM_
Profil
Pesulap
a proč to vůbec dáváš ke stažení jako .doc, když je to .html, ale se špatnou příponou? možná to jde otevřít ve wordu, ale to proto, že word umí i html...
Pesulap
Profil
Mno protože je to to nejjednodušší řešení jaké jsem našel , nikde jsem neviděl dobrej článek o tom jak to dělat jinak :-(
AM_
Profil
[#6] - vytvořit skutečný DOC, popř určitě by se daly najít i PHP převaděče HTML->PDF.
nebo to nech jako HTML stránku a nech to otvírat prohlížečem...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0