Autor Zpráva
Jídelníček - vložení
Profil *
Tvořím školní stránky - http://mladeze.ic.cz - a nyní potřebuji vložit jídelníček -http://mladeze.ic.cz/?p=stravovani&co=jidelnicek - ze www.strava.cz. Mají však bloknuto include i file a fsockopen mi nefunguje. Potřeboval bych totiž u toho jídelníčku zmenšit písmo nebo styly úplně odstranit. Nevíte prosím někdo, jak to mám udělat? Budu rád i když mi napíšete, co by jste na stránce upravili nebo vylepšili. Moc děkuji za odpovědi.
Radek9
Profil
file_get_contents ??
Jídelníček - vložení
Profil *
Na absolutní to opět nefunguje:
Warning: file_get_contents(): URL file-access is disabled in the server configuration in /web/docs/zsmladeze/n.php on line 2 Warning: file_get_contents(http://www.strava.cz/foxisapi/foxisapi.dll/istravne.istravne.process?form1jidelnicky&_zarizeni=5332): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /web/docs/zsmladeze/n.php on line 2
Radek9
Profil
Jak jsi to napsal? Pokud jinak než takhle:
<?php
echo file_get_contents("url");
?>

tak se nedivím, že to vyhodilo chybu. Pokud di to měl takto, tak je problém v něčem jiném.
Jídelníček - vložení
Profil *
přesně takhle:
echo file_get_contents("http://www.strava.cz/foxisapi/foxisapi.dll/istravne.istravne.process?form1jidelnicky&_zarizeni=5332");

a nejde, možná je to tím, že mi tam nejde spustit .htaccess. Nevím.
Jídelníček - vložení
Profil *
http://www.zsmladeze.cz/n.php
Jídelníček - vložení
Profil *
Na subdoméně .ic mi to jde - http://mladeze.ic.cz/n.php, to bude asi fakt tím .htacessem. Ale když tam dám .htaccess tak mi to napíše:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, www@www.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.l
viz. http://www.zsmladeze.cz/ucitel.
AM_
Profil
.htaccess většinou hází chybu 500 pokud je v něm nějaká chyba (syntaktická, cyklické přesměrování atd...) takže si zreviduj, že je správně napsaný.
ten file_get_contents ti nejde, protože máš zakázaný přístup k souborům přes URL - mělo by to jít vyřešit pomocí cURL (nebo zkus kontaktovat IC, aby ti to povolili).
Jídelníček - vložení
Profil *
J dík, zítra zkusím.
deader
Profil *
.htaccess se mi nepodařilo zprovoznit. Zkusil jsem v něm nechat různé příkazy po jednom, ale fungoval pouze, když byl prázdný. Tak zkusím kontaktovat admina.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0