Autor Zpráva
kumar listr
Profil *
mám dvě složky administrace a inc (tyhle ty složky jsou na stejnej úrovni) a teď potřebuju aby se mi pomoci příkazu
include vložil obsah souboru který je ve složce inc do souboru který je ve složce admin. nevím jak to mám udělat
zkoušel sem:
include "../inc/data.inc";

ale to nejde a neím proč
panther
Profil
kumar listr
ale to nejde a neím proč
asi je to rozbité.

Include a vkládání z jiných úrovní aresářové struktury funguje, není problém třeba v názvu souboru, příponě..?
Alphard
Profil
Nemáte tam třeba více vnořených include a rodičovský soubor, třeba nějaký index, na úrovni adresářů administrace a inc? Cesta by se vztahovala právě k tomuto souboru.
kumar listr
Profil *
když to vložím bez teček tak se tam hodí takhle...

Warning: include(inc/rozpisy.inc) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 26

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'inc/rozpisy.inc' for inclusion (include_path='/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/fpdf:/usr/share/php/:.') in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 26
fuckin
Profil *
include "/inc/data.inc";
kumar listr
Profil *
taky to nejde píše to:
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/inc/rozpisy.inc) is not within the allowed path(s): (.:/home/ic/:/home/free/:/disk1/home/ic/:/disk1/home/free/:/tmp:/usr/share/php/:/usr/share/fpdf/:/usr/share/fonts/:/usr/share/php/jpgraph/:/usr/share/php/:/var/lib/php5) in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 26

Warning: include(/inc/rozpisy.inc) [function.include]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 26

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/inc/rozpisy.inc' for inclusion (include_path='/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/fpdf:/usr/share/php/:.') in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 26
fuckin
Profil *
tyhle ty složky jsou na stejnej úrovni
Na jake urovni ?? je to v rootu nebo kde ?

include "/wc-radio/html/inc/data.inc


nebo

include "/html/inc/data.inc


zalezi na te urovni...
Mastodont
Profil
fuckin
include "/inc/data.inc";

Ty někde používáš cesty vycházející z rootu serveru? Nebo jak jsi na tohle přišel?
fuckin
Profil *
Mastodont
Pravda, ty vrchni includy maji byt bez prvniho lomitka.
kumar listr
Profil *
nevím už nic nefunguje zkoušel sem i
 $file="http://wc-radio.keygame.eu/html/inc/rozpisy.inc";
$content=file_get_contents("$file",FALSE);
echo $content;

ale stejně to hodí chybu:
Warning: file_get_contents(http://wc-radio.keygame.eu/html/inc/rozpisy.inc) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/free/hu.cz/k/keygame/root/wc-radio/html/admin/admin2.php on line 27


jo a jinak já mám zaplacenou doménu a dns mám nastavený na ic.cz. a když si chci udělat subdomenu tak musím v rootu udělat složku a do té to dávám.
fuckin
Profil *
napis presnou strukturu slozek, zacni z rootu daneho webu
kumar listr
Profil *
no v rootu mám:
wc-radio a www
ve wc-radio je admin a inc
AM_
Profil
ten soubor tam zjevně neni, když to píše že tam neni. Nemáš třeba chybu ve velikosti písmen?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0