Autor Zpráva
Marian_11
Profil
Ahoj vsem koukal sem tu a neic podobneho sem nenasel poterboval bych poradit jak si napsat server status pro server counter strike 1.6 staci kdis mi to bude ukazovat online/offline nic vic poradi by nekdo dekuji moc.
Alphard
Profil
Marian_11:
Stačí zkusit zmíněný server kontaktovat, jestli odpoví, je online.
Mike8748
Profil
Marian_11
use mighty power of google,....

zadam tam "counter strike server status", a hle co mi vypadne hned jako prvni odkaz
http://www.multiweb.org/1192980858/server-status.html
Marian_11
Profil
Marian_11
use mighty power of google,....
zadam tam "counter strike server status", a hle co mi vypadne hned jako prvni odkaz
http://www.multiweb.org/1192980858/server-status.html


Ahoj ale toto sem opravdu nemel namysli chtel bych nakej php script do php fusion panelu s indikatorem ci je server off co on nic vice ja vim ze plno takovich webu ze sttusema ale to opravdu nehledam :-(
TomášK
Profil
Na tom webu je odkaz na zdroják v php - pokud php aspoň trochu umíš, tak by mělo být jednoduché to zjednodušit tak, abys tam měl jen status on/off.
Mike8748
Profil
Marian_11
predpokladam ze ta 11ka ve nicku je vek,...

bud umis php (predpokladam ze ano kdyz pises do kategorie PHP) a ten skript z vyse uvedene stranky si velice jednoduse upravis.
nebo php neumis, pak bys mel psat do kat. Prace a zakazky, nejlepe i s castkou kterou si ochoten zaplatit

nebo se jednoduse zeptas primo na phpfusion foru, tech panelu pro CS status je hned nekolik. a najit stranky (treba www.phpfusion.cz) v googlu zvladnes ne?
Marian_11
Profil
Cus umim v PHP pracovat ale nejsem vseznalej a ne ta 11 neni muj vek,skousel sem udelat uz sam script ale neslo mi to prave na gta sa mp mi sem vpoho ale na counter strike nak nechtel jet proto zadam o pomoc zde kde je videt ze mnozi tomu rozumeji a dokazou urcite z mnohim poradit dekuji.

PS: ano na podporach PHP-fusion jsou takove ale jsou podmineny 1 funkci kterou skoro zdaden hosting uz nepodporuje a to je (fsockopen) a proto sem se rozhodl udelat si svuj takovej malej statusek na svem webiku melo by to vipadat asi takto nazacadku malej obrazek cs pak IP a port a nakonci bych chtel aby to ukazovalo online ci offline cos takovou vec sem na podpore fusion nenasel pokud by se nasel nekdo kdo by mi byl ochoten pomoci byl bych moc rad :-)
Mike8748
Profil
Marian_11
no zminenou funkci fsockopen() potrebujes tak jako tak.
je treba nejak komunikovat se serverem, a to pres sockety a k tomu prave tu funkci potrebujes. pokud nemas hosting s tou fci povolenou (a podpora ti ji nepovoli) tak nema smysl hledat dal ani

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0