Autor Zpráva
Kalby
Profil
Zdravim

pracuji ted na jedne komponente pro Joomlu a narazil jsem na zajimavy problem. Z wikipedii stahuji clanky a zobrazuji v obsahove casti joomly. Vsechno fungovalo jak ma az sem narazil na jeden clanek, ktery se mi proste nechtel zobrazit. Zjistil sem ze clanek se v pohode stahne, ale pri pokusu o zobrazeni vyhodi bilou stranku. Prevedl jsem tedy text na html entity a to zase slo zobrazit. Problem tedy bude zrejme v nejakem chybnem znaku v clanku. Zkousel jsem strip_tags , ale pote co jsem povolil tagy div a span nebo img uz opet dana stranka nefungovala, povolilo mi to pouze a,h1,p. Neexistuje neco cim neco takoveho najit a odstranit, v pripade zajmu poslu odkaz na dany kus html kodu te stazene stranky, diky
cistax
Profil
A nemuze to s temi divy a spany nejak souviset tak, ze mas ve svem css tyto elementy nastavene nejak spatne?
Kalby
Profil
hm to ne kdyby to bylo spatne v css, tak se zobrazi jenom divne naformatovane, takhle se proste nezobrazi nic, prazdna stranka. Cili nejaka chyba..

Zkousel jsem tu chybu nejak zobrazit, ale taky se nepodarilo, vlozeni error_reporting('E_ALL') nic neudelalo a k php.ini nemam pristup, mozna jedine nejak pres htaccess

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0