Autor Zpráva
Tirolacka
Profil *
Ahojte, ako urobim fanlisting?Ako prihlasovanie fanusikov aby sa sami prihlasily a ulozily by sa mu udaje na web?Pozerala som sa na ostatne prispevky ale nikde to tam nebolo vysvetlene.Viem ze sa to robi pres PHP trocha ho aj ovladam viem sa v nom vyznat ale dynamicky skript my akosi nic nehovori.Bol by niekto tej lasky a vysvetlil by mi to alespon trocha?MOC PROSIM
Hugo
Profil
Tirolacka

Podivej se sem
http://www.linuxsoft.cz/

Je tam serial o PHP a jako priklad tam popsal web s registraci. Tam by melo byt to co chces.
23k_LOVE
Profil *
.Bol by niekto tej lasky :DD

Ja budu od te dobroty ;) mi napis
Tirolacka
Profil *
Hugodakujem ta stranka je super ale akosi tam nieje to co chcem at som citala ako som chcela nasla som len castecne co by som potrebovala ale mozno si s tym poradim MOC DAKUJEM je tam i hodne zajimavych veci k tvorbe webu

23k_LOVE keby si mi nechal kontakt tak ti pisnem ale co ja zmozem bez kontaktu :) tak sa ozvi tu lebo na marketa_rehakova@post.sk
Tirolacka
Profil *
Tak som prisla na tu registraciu akosi mi to nejde ale asi viem v com to bude teda mozno.Ale ako mam urobit tu databazi lebo co s tym?Tam sa mi budu ukladat ty fanuskovia ale ako na to?K tomu je potreba iny subor?Prosim budte opet tej lasky a vysvetlete mi to PROSIM
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0