Autor Zpráva
milbr
Profil *
Přeji příjemný večer,
moc Vás prosím o pomoc, nebo o radu s session.
Nevím čím by to mohlo být ale stalo se mi najednou, že mi přestal fungovat script na serveru. Na locale mi běží bez problémů.
Mám toto:
Vytvořím si session login a heslo.
regses("login");
regses("heslo");

Naplním session:
if(isset($_POST['formularlogin'])) $_SESSION['login'] = $_POST['formularlogin'];
if(isset($_POST['formularheslo'])) $_SESSION['heslo'] = $_POST['formularheslo'];

Když si vypíšu session $_SESSION['login'] a $_SESSION['heslo'] tak mi to vrátí zakódované heslo a login asi v MD5

Není to problém serveru?
Pokouším se domluvit s programátory na serveru zda neprovedli nějakou změnu, ale nikdo nebere telefon, tak se ptám tady.
Moc děkuju a ještě jednou pěknej večer. Milan
fuckin
Profil
nemuzes to met zakodovane v md5 ptze si ji nikde neaktivoval, mel bys tam met ulozeny prosty text.
Tu funkci regses() vidim poprve v zivote, vymaz to, nepouziva se to. Pote by to melo fungovat, jestli ne tak je problem v POSTu nebo na serveru.
milbr
Profil *
fuckin
Jsem z toho jelen, na locale mi to vypíše správně nezakódovanou session a na serveru mi to vypíše zakódovanou session v MD5.
Je to vůbec možné.
Radek9
Profil
Ukaž celý kód.
fuckin
Profil
a kdyz vypises obsah postu pres print_r($_POST) tak je to take v "md5"? Je trochu divne aby se ti to do session samo ulozilo v md5, nicmene zajimavy problem :D.
milbr
Profil *
Toto mi na locale normálně běží.

<? session_start();
function regses($str)
{
if (!isset($_SESSION[$str])) $_SESSION[$str]='';
};
$identifikace = session_id();
if(!isset($_SESSION["cas"])) $_SESSION["cas"]=time();
if(isset($_SESSION["stranek"])) ++$_SESSION["stranek"]; else $_SESSION["stranek"]=1;
if(isset($_POST['formularzbozi'])) $_SESSION['zbozi'] = $_POST['formularzbozi'];
if(isset($_POST['pocet_ks'])) $_SESSION['mnozstvi'] = $_POST['pocet_ks'];
if(isset($_POST['formularcena'])) $_SESSION['cena_dph'] = intval($_POST["formularcena"] * ($_POST["pocet_ks"]));
if(isset($_POST['formularlogin'])) $_SESSION['login'] = $_POST['formularlogin'];
if(isset($_POST['formularheslo'])) $_SESSION['heslo'] = $_POST['formularheslo'];
$spojeni = MySQL_Connect("","","");
mysql_query("SET NAMES 'cp1250'");
$db = "";
$tb = "";
$id = $identifikace;
$cas = $_SESSION["cas"];
$stranek = $_SESSION["stranek"];
$zbozi = $_SESSION["zbozi"];
$mnozstvi = $_SESSION["mnozstvi"];
$cena = $_SESSION["cena_dph"];
$celkem = $_SESSION["celkem"];
$filtr = "";
$odeslano = "1";
if ($_SESSION['zbozi'] != $filtr)
 {
 mysql_select_db($db, $spojeni);
mysql_query("INSERT INTO $tb values ('$id' ,'$cas' ,'$stranek', '$zbozi' , '$mnozstvi' ,'$cena' ,'$celkem', '$odeslano')", $spojeni);
 }
      else
      {
      
      }

?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0