Autor Zpráva
Kalby
Profil
Zdravím,

nedávno jsem dělal jednoho emailového klienta, nasel jsem si na to tenkrat imap tridu, ktera se pripojovala pomoci fsockopen a pote posilala prikazy jako LIST, DELETE, atd. Timto zpusobem se pripojim v pohode, ale je problem s parsovanim zprav, dostat z toho najaky informace je slozity a zdlouhavy. Tak jsem si rek ze bych moh pouzit tridu imap, ale pres imap_open uz se nepripojim :( Pritom pouzivam ty same udaje.

Vyhodi mi to tuhle chybu:

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {smtp.krasl.cz:143}INBOX in G:\wamp\wamp\www\pos.php on line 2

Notice: Unknown: Certificate failure for smtp.krasl.cz: Self-signed certificate or untrusted authority: CN=mail.krasl.cz, OU=Webhosting KRASL.CZ, O=Martin Kaisrlik - W.D.A.P., L=Smrzov, S=Czech Republic, C=CZ (errflg=2) in Unknown on line 0

Jak vidite cely ty prihlasovaci udaje jsou pochybny. Subdomena je sice pojmenovana smtp, ale pouziva imapovej port, pri zmene na 25, ani na imap.krasl.cz nic nepomohlo, nevite co s tim diky?

EDIT: VYRESENO - stacilo za adresu smtp.krasl.cz:143 dat /notls cili takto smtp.krasl.cz:143/notls

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0