Autor Zpráva
kachnak
Profil
Zdravim. mam taky problem s odhlasenim ze clovek ak je naktivny 20 minut tak ho to vymaze z online tabulky (tam su len ti co su online do max 20 minut necinnosti). Lenze to potrebujem zabezpecit nejako, pretoze:
Ak clovek odide od pocitaca a zabudne sa odhlasit pride niekto iny k pocitacu a klikne hocikam.. napise mu ze bol odhlaseny a hodi ho na uvodnu stranku. to je vsetko OK. Lenze ak v prehliadaci hore klikne na "DOZADU" sipka dozadu (napset) tak vidi stranky co boli predtym otvorene a na jednej stranke (z tych mnohych dozadu) skoci aj hlasenie (male okienko )ze "stranka obsahuje POSTDATA" a ked ten cudzi clovek klikne OK tak bude zase prihlaseny..
Neviete ako sa to da osetrit? proste ze ked mi cloveka odhlasi po neciinosti 20 minut.. aby sa vymazala ta pamat prehliadaca (DOZADU) sipka dozadu (naspet) aby tam neboli ziadne stranky ulozene..

edit: prave som zistil ze clovek ked sa prihlasi.. a klikne tlacitko odhalsit tak ho to odhlasi.. ale tiez ak sa klikne na sipku dozadu tak zase skoci ta hlaska.. POSTDATA a zase je prihlaseny :(

hlaska: http://tuning.grappa.sk/hlaska.jpg

Dakujem
fuckin
Profil
Redirectem. A na kazde zabezpecene strance musis kontrolovat zda je prihlasený.
kachnak
Profil
no tie stranky ktore ma videt iba prihlaseny uzivatel mam osetrene ze ich neukaze ak klika stale SIPKU DOZADU. tam som dal ze ked nieje prihalseny tak header location a posle ho na uvodnu stranku... lenze problem je az tam ked sa preklika na stranku kde bol prihlaseny a odosle znovu POSTDATA to neviem nijako osetrit.. lebo toho cloveka zase prihlasi.. len to prihlasenie mi robi problemi
kachnak
Profil
no takze zistil som ze na druhej stranke mi to nerobi kde mam prihlasenie.. a davam dozadu.. tak mi ani na jednej stranke nenapise tu hlasku POSTDATA..... nevie niekto preco to tu hlasku niekde hadze a niekde nie? moc sa nevyznam do toho
kachnak
Profil
noo tak uz som zistil kde to robi presne..
vymazal som z prveho riadku session_start(); a uz nepyta POSTDATA ani ked idem sipkou dozadu.. len potom mi nefunguju sesion ziadne.. aach ma porazi uz
kachnak
Profil
tak uz som to vysriesil... dal som podmienku ze ak sa clovek prihlasuje nech nespusta session start.. nech ju spusta stale okrem prihlasovania :)
fuckin
Profil
nesmis vytvaret na kazde strance znovu session, to jen pri prihlaseni. Po odhlaseni session vymaz a redirectni to. Kdyz zmackne zpet tak se nesmi dostat natu stranku kde byl kdyz byl prihlaseny. Musis tam met kontrolu zda session existuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0