Autor Zpráva
ross
Profil *
Dobrý den mám udělat formulář kde je 7 položek jméno, adresa, atd. použivam na to tenhle skript (<? if ( Mail("michal.cepelak@gmail.com", $opsah, $znacka, "From: " . $jmeno) )
echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat"; ?>) akorad nevim jak tam dát dalši položky vedle teho obsah, znacka chtěl bych tam ještě přidat jmeno a email ale nevim jak pokud to tam připišu tak mi to na webu napiše toto (Warning: mail(): SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE. in /3w/wz.cz/s/skusebni1/mail1.php on line 1
Mail se nepodarilo odeslat) poradite mi někdo jak to mám napsat abych tam mohl mít víc jak tři věci dík moc
Aichi
Profil
paty parametr je zakazan safe modem a tak pokud nevymenis hosting, ho urcite nepouzijes, otazka je proc ho chces pouzit?, co je jmeno a email? to je adresat? mail je jako prvni parametr.
Alphard
Profil
Pátý parametr vůbec nepotřebujete.
Veškerý obsah se musí spojit do třetího parametru (samotná zpráva). Řetězce se spojují pomocí tečky.
Sylar
Profil
Osobně používám tuto fci .. je odladěná pro diakritku a můžeš zde zadat vše co se v emailu zadat dá ...
  /**
   * fce odesílající mail
   * @param email komu
   * @param předmět
   * @param text emailu
   * @param od koho
   * @param email od koho
   */
  function email($to, $subject, $text, $from, $from_mail) {
    $subject = "=?utf-8?B?".base64_encode($subject)."?=";
    $header = "MIME-Version: 1.0\n";
    $header .= "Content-Type: text/plain; charset=utf-8\n";
    $header .= "From: =?UTF-8?B?".base64_encode($from)."?=<".$from_mail.">\n";
    mail($to, $subject, $text, $header);
  }


tzn tvůj email bude

email("michal.cepelak@gmail.com", "Zpráva z Webu", $opsah."\n".$znacka, $jmeno, $jmeno);

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0