Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
potřeboval bych pomoct se zobrazením seznamu emailů ze serveru ...

1) pomocí imap_open si otevřu požadovou schránku a složku ... tj OK
2) fce imap_list mi zobrazí složky ve schránce jako {mail.example.com:143/imap/notls}INBOX.[něco] ... není nějaká fce která by mi vyhodila pouze to "něco" ? abych to neusel již zbytečně dál upravovat
3) pomocí imap_headers si zobrazím hlavičky emailů ale jsou tak nějak divné .. zkoušel jsem je dekódovat pomocí imap_base64 ale nic se nestalo a tak se snažím najít fci, skupinu fcí která mi ze složky vybere emaily a udělá mi jejich seznam : FROM - DATE - SUBJECT - (PŘÍLOHA) - CCA 50 ZNAKŮ Z BODY EMAILU ... našel jsem na to fce imap_headerinfo ale v té je jako parametr number of message a na tom jsem ztroskotal ... fce imap_msgno i imap_uid i imap_num_msg mi vracejí nějaké nesmysly :(

4) Pokud dokáži takto seřadit emaily tak pro zobrazení celé zprávy použiji fci imap_body? ale nevím jak na přílohy ... u těch jsem se nějak ztratil ...

5) dále bych se chtěl ještě zeptat ... všechny maily, hlavičky, složky, přílohy, filtry chci ukládat do db, abych při každém refreshi stránky nemusel všechny emaily dekodovat znova a znova ale nevím jak poznat nově zaslané emaily od již uložených a hlavně jak zjistím, že mi do schránky přišel nový email ... k tomu by měla slouži fce imap_check ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0