Autor Zpráva
dzony
Profil *
hladam nejaky php framework na ktorom by som tvoril svoje aplikacie zatial som pouzival len smarty na sablony. Skusal som Zend pride mi ako velky moloch jedine co ma pri nom drzi ze pri vsetkych vacsich projektoch alebo firmach vacsinou pozaduju znalost frameworku a to prave zendu. Len tak co som prebehol sa ma celkom paci nette,dobre reakcie som pocul aj na cake php. Posledny ktory mozno pripada v uvahu je symphony. Aky framework pouzivate vy,pripadne ako dlho?
H13
Profil
Aky framework pouzivate vy,pripadne ako dlho?
Já používám Joomlu!
Aichi
Profil
Pouzivam Prado
pEeLL
Profil
H13
joomla neni imho framework.

dzony
prvni co jsem zkousel byl codeigniter - velice jednoduchy. na jeho zaklade pak vznikla Kohana ktera je dost doporucovana.
nette jsem zkousel nedavno a rozhodne mi prislo zajimave. je tam hromada vylepseni ale na druhou stranu trva nez se je clovek nauci. ted uz tam je alespon dost dokumentace kdysi nebylo temer nic
v zahranici se nejvic doporucuje zend a symphony. zend jsem zkousel tak rok zpet a nijak nezaujal. k symphony sem se nikdy nedostal jen sem videl nejake video na automatickou tvorbu administrace.
Majkl578
Profil
Joomla neni framework, ale CMS

ja pouzivam Nette s dibi
H13
Profil
pEeLL
Majkl578
joomla neni imho framework.
Joomla neni framework, ale CMS

Otázka zněla: Aky framework pouzivate vy,pripadne ako dlho?,

snad každý pochopil, že se bavíme o frameworku a ne o CMS jako takovém? Pokud ne, zkuste si nastudovat:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Framework
http://docs.joomla.org/Framework
Honza Tvrdík
Profil *
Používám Nette ode dne, kdy vyšel jako open-source.
Yur4Y
Profil
Ja nepoužívam žiaden. Využijem možno štvrtinu z toho, čo ponúkajú, a zvyšok je nepotrebný kód, ktorý len prispieva k spomaleniu celej aplikácie.
joe
Profil
Používám svůj vlastní opravdu jednoduchý MVC framework, možná ho někdy zveřejním, ale ještě bych tam chtěl něco dodělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0