Autor Zpráva
Manny
Profil *
Ahoj, zkouším udělat následující: po kliku na jeden z několika checkboxů se snažím uložit tu jeho hodnotu do session.
<input type="checkbox" value="'. $den['id']. '" name="prom[check_den][]" />'.$den['den'];

//odeslu form a pokusim se zpracovat odeslana data


// zde bych chtel vymazat obsah cookie - promenna aa['check_den']
foreach ($_POST['prom']['check_den'] AS $k1 => $edit):       
   SetCookie('aa[check_den]['.$k1.']', $edit, time()+3600, '/');
 endforeach;


A teď se pokouším vyřešit, jak udělat to, abych vymazal před uskutečněním foreach obsah aa['check_den'] - abych z tama prostě smazal všechny uložení cookie (z toho pole proste)

A ještě bych se chtěl zeptat, jak k těm proměnným potom přistupovat - doposud jsem to řešil ukládáním do databáze a teď bych to chtěl zkusit takhle...

Děkuji :)
Manny
Profil *
omlouvám se za špatné nazvání topicu - "Cookie a pole"
AM_
Profil
Tohle zavání velkým množstvím cookies, máš k tomu nějaký konkrétní důvod? Prohlížeče mají obvykle problém s uložením velkého objemu sušenek na jednu stránku a začnou ti ty nejstarší mazat.
Manny
Profil *
AM_
chci se pokusit o něco podobného, jako je např. filtrování produktů podle výrobců...

Platnost bych nastavil krátkou, třeba 15min, což si myslím, že by postačilo... jenom bych potřeboval trošku poradit ...

Session bych se chtěl raději vyhnout
Radek9
Profil
Manny:
Session bych se chtěl raději vyhnout
Proč?
Manny
Profil *
Tak jsem to nakonec udělal přes ty Sessions...

A chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc - mám např. 3 stránky - SPORT, POČASÍ, POLITIKA. Na každé je možnost filtrace zpráv. To mi jde.

Ale řeším jednu takovou otázku - např. si vyfiltruji, že chci v sekci zprávy zobrazovat zprávy ze středy a z pátku. Při další návštěvě stránky se to mám pořád zaškrtlé - což by nevadilo - ale co by vadilo, že kdybych si takovou filtraci nastavil já, tak při další návštěvě by cizí uživatel viděl ten můj zpsob filtrování, ne? (zprávy ze středy a pátku) - jak by se tohle dalo vyřešit? - napadlo mě ukládat IP každého uživatele a podle toho zamezovat zobrazování filtrů cizích lidí, ale nepřijde mi to jako moc dobré řešení

Co si o tom myslíte?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0