« 1 2
Autor Zpráva
Alastor_Kopal
když dám to echo tak si php stěžuje na $stejnapozice (viz první řádek [#29]) phpMyAdmin mi normálně hodil 1 i 0 podle toho jaký hodnoty sem mu hodil já

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE, expecting ',' or ';' in *soubor* on line 359
Nox
taks to echo tam dal blbě... dej na tu proměnnou var_dump, ale stejně si myslím, že by to mělo fungovat...mělo by to hlásit true nebo false podle zadaných souřadnic
Alastor_Kopal
	else{

$stejnapozice = (bool)mysql_result( mysql_query("SELECT COUNT(*) FROM dobro WHERE misto=5 AND sloupec=$vysledeks AND radek=$vysledekr"), 0) or die (mysql_error());
if(var_dump($stejnapozice)){echo'ahofdsjiosdfhgtrs';}
else{
mysql_query("UPDATE dobro SET noha='$_SESSION[noha]', obrazek='$obrazek', sloupec='$vysledeks', radek='$vysledekr' where id='$id'"); $_SESSION['sloupec'] = $vysledeks; $_SESSION['radek'] = $vysledekr;}}}

normálně se vše provede jenomže když odešlu signál že chci pozměnit X a Y tak to dojede až do else /\ a nevim jestli se provede potom mám pocit jako by za tím se provedlo exit;
Mastodont
nevim jestli se provede
Tohle vlákno má šanci dostat se do vybraných PHP komiksů ... co to má znamenat "nevím, jestli se něco provede"?? Si to neumíš zjistit?
if(var_dump($stejnapozice))

Podle manuálu var_dump nevrací žádnou hodnotu, jak se to tedy v tom ifu chová?
Alastor_Kopal
takže jak ? [#3] nefunguje

a var_dump nevrací hodnotu

proč ten script prostě nevrátí FALSE a nepokračuje si hezky zapsáním ?
Alastor_Kopal
takže vyřešil jsem to dotazem

$overeni = MySQL_Query("SELECT * FROM dobro WHERE radek = '$vysledekr' and sloupec = '$vysledeks'");

a funguje to jenom bych se chtel zeptat jak mám zobrazovat $overeni['jmeno'] nefunguje a nevim proč
Watchick
zkuste
var_dump($overeni);
abyste věděl co se vůbec do té proměnné uloží
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: