Autor Zpráva
samsam
Profil *
Zdravim vespolek, stahl jsem si script free fotogalerie a mam problem s jejim uvedenim do provozu. Je delana tak, aby byla nahrana na server do nejake slozky, ja ji vsak chci nahrat primo do korenoveho adresare domeny. Pokud tak ale ucinim, galerie neni schopna najit sve soubory. Googlil jsem a zjistil jsem, ze to zapricinuje nastaveni SERVER_NAME, galerie jej ma nastaveno takto:

K souborum vede cesta vzdy takto
Kód: Vybrat vše
src="'.$this->_PATH.'/icons/deG_logo.gif


Pricemz to PATH je definovano takto:

Kód: Vybrat vše
soubor admina: $this->_PATH = dirname($_SERVER['SERVER_NAME']);

soubor formatjici indexovou stranku: $this->_PATH = dirname($_SERVER['PHP_SELF']);

admin: default: header("Location: http://".$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER['PHP_SELF']); break;

nejaky dulezity soubor:): header("Location: http://".$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER['PHP_SELF']."?a=".$_POST['a']."&f=".$_POST['f']."#topcommenti");


Jde mi o to, ze chci tedy stranky nahrat primo na www.domena.cz a ne na www.domena.cz/galerie Omlouvame se za to lamerske polopaticke vysvetleni. Vedel by mi nekdo, prosim, poradit? Predem diky!
fajzen
Profil
možno by malo stačiť prepísať
$this->_PATH = dirname($_SERVER['SERVER_NAME']);
na
$this->_PATH = '.';
samsam
Profil *
možno by malo stačiť prepísať
$this->_PATH = dirname($_SERVER['SERVER_NAME']);
na
$this->_PATH = '.';


Zkusil jsem a nepomaha to:(
fajzen
Profil
pardon, malo to byť namiesto $this->_PATH = dirname($_SERVER['PHP_SELF']);

ale lepšie bude dať tam toto:
$this->_PATH = (strlen(dirname($_SERVER['PHP_SELF'])) == 1 ? '' : dirname($_SERVER['PHP_SELF']));
pre prípad, že by sa galéria niekedy predsa len sťahovala do nejakej zložky :)
samsam
Profil *
Ahoj, diky. Stale to ale bohuzel nechce fungovat. Stravil jsem s tim cely dnesek ale bez vysledku :( Nemaji se upravit nejak i ty dalsi kody?
fajzen
Profil
asi nie, pokiaľ viem, problém robí len dirname($_SERVER['PHP_SELF']); keď je súbor v koreňovom adresáry... jedine že by tam bolo ešte niečo, čo si sem nenapísal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0