Autor Zpráva
Josef123456
Profil *
Čau !!

Mám prostou otázku, existuje nějaký způsob, jak v PHP odeslat formulář ? Např. aby to bylo podobně jako mail().
Tedy, jestli to jde nějak "podobně" jako je tohle

form("cíl formuláře", "typ formuláře", "metoda formuláře", "jméno formuláře", a tak dále.... ? díky
panther
Profil
Josef123456
existuje nějaký způsob, jak v PHP odeslat formulář ?
tak, jak uvádíš o řádek níže ne.
Josef123456
Profil *
Dobře, a existuje nějaký jiný způsob ? =)
panther
Profil
Josef123456
po odeslání formuláře se vytvoří pole proměnných $_GET nebo $_POST, podle hodnoty atributu „method“. To si ale můžeš najít sám, jak zpracovávat data z formuláře.
fajzen
Profil
existuje nějaký způsob, jak v PHP odeslat formulář
PHP formuláre iba spracováva (prípadne ho môže aj vytvoriť), odoslať formulár môže len klient (prehliadač)...
načo by bolo dobré, keby PHP formulár odosielalo? a kam by ho asi tak malo odoslať?
Josef123456
Profil *
po odeslání formuláře se vytvoří pole proměnných $_GET nebo $_POST, podle hodnoty atributu „method“. To si ale můžeš najít sám, jak zpracovávat data z formuláře.

Vím jak zpracovávat data z ODESLANÉHO formuláře, jen se ptám, jak ODESLAT formulář přes PHP, anižbych musel potvrzovat tlačítko. Pokusím se uvést příklad...


Otevřu stránku a hned po otevření se odešle formulář s údaji které jsem získal z COOKIES a dále s nimy budu pracovat... Snad chápeš
Mastodont
Profil
Otevřu stránku a hned po otevření se odešle formulář s údaji
PHP běží na straně serveru, nikoli v prohlížeči, čili to nejde. V prohlížeči máš ale JavaScript.
fajzen
Profil
Otevřu stránku a hned po otevření se odešle formulář s údaji které jsem získal z COOKIES
ak sú údaje uložené v cookies, tak ich PHP už môže poznať, načo ich posielať cez formulár?
Nox
Profil
POST by mělo jít poslat přes cURL

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0