Autor Zpráva
FJakub
Profil
Dobrý den,

můžete mi poradit co byste na webu Dětský svět změnili kromě vzhledu, o kterém vím!! dííky


Moderátor Mistr: Toto vlákno bylo vytvořeno vytržením z vlákna jiného, v němž autor hledá spolupracovníky při tvorbě tohoto webu.
FJakub
Profil
proto hledám lidi kteří mi pomůžou nebo poradí já sám nestíhám !! Můžete mi poradit co byste změnili kromě vzhledu o kterém vím!! dííky
tomas657
Profil
Můžete mi poradit co byste změnili kromě vzhledu o kterém vím!!

Samozrejmosťou pri takomto projekte je podľa môjho názoru výber reklamy, ktorú tam umiestniš... napr. na adrese http://www.detsky-web.cz/articles.php máš reklamu na warez fórum... takáto reklama podľa mňa na web pre deti nepatrí...
FJakub
Profil
Tato reklama je promě důležitá protože na jejich fóru je dětský koutek kde jsou filmy pro děti jenom a tam mám zase já odkaz u nich v tom dětském koutku a tak rodiče chodí na mé stránky a jejich hodně !!
Petas
Profil *
No design potřebuje změnit, to sám uznáváš a doména je opravdu pěkná a stálo by za to pár tisíc investovat do kvalitního vzhledu, který by samotný web pozvedl na mnohem vyšší úroveň... co se týče reklamy, zkus jí zezačátku co nejméně... chápu, že je důležité aby si to vydělalo na provoz ale zatím tam není dost obsahu a působí to jak když tam je hlavní jen ta reklama.
Takže přeju hodně štěstí se sháněním lidí, protože pokud bude pěkný vzhled a hodně obsah, bude to perfektní.... ovšem hodila by se taky změna adres na nějaké seo friendly...
imploder
Profil
Tam dolé v té linkfarmě je rozhozené kódování - zobrazují se místo některých písmen čtverečky.
Chuck
Profil
Úvodní stranou se žádné dítě pročítat nebude. Takže ji.
Tomasds
Profil
Změnit úvodní stranu?

Obsah tvoří
- omalovánky, budiž
- pár flashových her, o jejichž legálnosti by se dalo s úspěchem pochybovat
- pár filmů, kde platí totéž, pouze je to "ošetřeno" klasickým postupem, kdy film leží někde a tady se jen přehrává. Nezdá se mi, že by někdo soudný nechal dítě dívat se na 450x350px pohádku na stránce, kde je kolem taková spousta balastu. Pár jich je z youtube a funguje fullscreen, budiž.

Obsahu je málo a je nezajímavý a dost pochybný. Design je prostě špatný. Z toho, co potřebuješ, abys udělal zajímavý web, jsi splnil jedinou věc - máš pěknou doménu. Jestli neumíš navrhnout design a vymyslet obsah, tak si to nech udělat od profesionálů, nebo tu doménu zkus prodat. Zisk z toho budeš mít určitě větší, než bys vydělal s tímto obsahem za pár let.

Namátkově projdu jednu stránku: http://www.detsky-web.cz/infusions/the_kroax/embed.php?url=8

- menu škaredé. Nadpisy menší a míň výrazné než položky menu
- Hry.. škaredý zubatý joystick
- Kdo je On-line a Statistiky, to mně je dost jedno.
- pravé menu.. nahoru bys asi chtěl přidat reklamu, máš tam na to nachystaný prostor. Zřejmě je tam reklamy málo. Kromě toho Přilášení a Zapoměli .. oprav si chyby.
- hlavní oddíl začíná reklamou, aha
- ---> Bob a Bobek v lázních - hlavní nadpis na stránce je navržen tak, aby byl co nejmíň nápadný
- Vybrat nahodne a další.. chybí ti tam diakritika.
- dole další dva animované bannery, to potěší
- v patě rozhašená diakritika
- co znamená "Detekoval:"? A je to něco, co by mě mělo zajímat?

Tabulkový layout jen podtrhuje ten dojem, jakým působí to ostatní.

Jestli píšu trochu ostřeji, je to proto, že ten web už tady párkrát prošel a vždycky se ptáš na názory a sháníš "spolupracovníky", přitom se tam za celkou dobu nepohnulo k lepšímu vůbec nic. Prostě jsi koupil dobrou doménu a máš "záměr". Ale vůbec nemáš představu, jak na to.
imploder
Profil
Design pro malé děti by měl být určitě hezký, ale maximálně jednoduchý, aby byly schopné to samy ovládat a nepletlo je to. Tedy minimum textu a dostatečně velké, názorné ikony.
vydrus
Profil
můžete mi poradit co byste na webu Dětský svět změnili kromě vzhledu, o kterém vím!! dííky
Já bych to smazal.

BTW: Najdou tam děti to, co skutečně potřebují? Už jsi za nějakým stál, a pozoroval, jak se na tom webu chová? Neodejde hned poté, co přijde? Možná máš dobrou doménu, ale nejsi ten pravý, kdo by ji mohl obhospodařovat.
FJakub
Profil
na předělání webu se přacuje vzhled se už dělá!!!!
Railbot
Profil
FJakub
Trochu OT, ale věta se obvykle ukončuje tečkou, ne vykřičníkem, dokonce ani třema nebo čtyřma.
huf
Profil *
Změnil bych komletně design - pokud jsem pochopil princip webu, tak by to měl být web pro děti. Proto bych udělal obrázkové menu a co nejvíce bych snížil množství textu a nahradil ho obrázky
kvok
Profil *
Už jsi za nějakým stál, a pozoroval, jak se na tom webu chová? Neodejde hned poté, co přijde?
Já jsem jedno dítě pozoroval. Jak přišlo, neodešlo hned, ale hledalo (a našlo) hru s medvídkem.
ninja
Profil
Domnivam se ze domena detsky-web.cz neni vubec vhodna. Uz vidim male deti, jak takovou domenu pisi. Navic dost nezapamatovatelne. Daleko vhodnejsi je Alik.cz, Punta.cz, Beruska.cz, Slunicko.cz, atd. Proste nejake slovo, ktere deti skutecne znaji.
imploder
Profil
nebo třeba rotor.cz - tu už na helikoptéry nepotřebujou, nebyl by asi problém ji odkoupit
FJakub
Profil
Už máme nový vzhled co na to říkáte???
KinG
Profil *
K designu:

- logo je strašné... Trocuh estetiky by to chtelo :) Ja nevim jak to popsat, ale proste to bije do oci hned na prvni pohled a nesedi tam
- Hover u menu: Proč tak vražedná barva? Nestačilo by trochu světlejší přechod modré? Ta růžovočervenošedomodrá tam nesedí
- Pozadí webu (obsahu): Proč zrovna tak temná šeď? Nechtělo by to něco světlejšího = veselejšího? Nejspíš by to stačilo odstínem #efefef ? Jen lehounký odstín šedi ? + k tomu přidat nějaký ten stín nebo záři ?
- menu na levé straně, registrace atd... Opět bych zvolil jiný odstín, opět bije do očí
- celkově mi to stále připadá jak splácané na koleni během 20ti minut
- za takový design bych nikomu nedal ani korunu
joe
Profil
...změnili kromě vzhledu, o kterém vím!

Tak pak už asi nic.


Teď jsem si všiml „Už máme nový vzhled co na to říkáte???

V tom případě bych si nechal vzhled udělat další.
Tomasds
Profil
Jestli dobře vidím, změnil se jen vzhled, jinak nic, dokonce zůstalo i "Přilášení", "Zapoměli" a "Detekovano".
Takže jen ke vzhledu: Je to lepší než to bylo, ale chce to na tom ještě hodně zapracovat.

Font použitý v hlavičce se nehodí ke zbytku, růžový hover menu se nehodí k ničemu. Obsah je chaotický a de facto nenastylovaný - šedé pozadí a červený a modrý text vypadá strašně.
Zkusil bych začít vymýšlet další verzi vzhledu tak, že vymyslíš nové logo, přebarvíš hover v menu a smažeš obsah od "Probíhá úprava.." dále. A na tom základě začneš stavět. To by bylo k designu. Pak je druhá věc - obsah a jeho struktura. O tom můžeš přemýšlet v druhé fázi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0