Autor Zpráva
Exkalibr
Profil *
Kde ve Firebugu v hlavičce XHR odpovědi najdu odeslanou odpověď? Vidím tam délku odpovědi Content-Length, ale text odpovědi nikde.

Ještě bych připojil jeden dotaz a ten se týká i Chromu, jestli nevíte čím by to mohlo být, nějak to souvisí s komunikací mezi ladícím nástrojem a serverem (localhost). Na začátku index.php mám příkaz session_start(); před něj dám die("stop"); Ve chromu odpověď vidím. Když to přesunu za session_start(); odpověď nepříjde. Jakoby to něco blokovalo. Byla tam nějaká hláška v kozole ERR_CONNECTION_RESET. Restartoval jsem server, mazal cookies a nic nepomáhá. U firefoxu právě nevím kde najdu ten text. Zdá se mi, že odpověď trvá dlouho, stránka se načítá pomalu, ale přitom je tam jen html formulář stylopis, jquery a jeden js - tyto věci jsem teď neměnil. Server nevypisuje žádnou chybu.


Teď v Chromu vidím že je problém s tím, že požadavek není ještě vyřízen proto se mi odpověď nezobrazuje. Ale pak nevím jak to teda mohu zastavit, když nastal problém? Jak ho mám donutit k zastavení čekání na žádost?


Obnovovat stránku nechci, abych neztratil data vyplněné ve formuláři.
Keeehi
Profil
Tak vzdyť jsi si to oddebuggoval docela dobře. Podle popisu za to může funkce session_start na které se to prostě z nějakého důvodu zasekne. A visí to na ní tak dlouho až to server přestane bavit a vytimeoutuje (většinou tak 30 vteřin).
Teoreticky by mohl být problém se synchronizací nad souborem do kterého session ukládá data pro uživatele. Něco takového se mi před lety povedlo, ale dnes už si detaily samozřejmě nepamatuji. Ovšem smazání cookies by to mělo "vyřešit" jelikož se pa vytvoří úplně nový soubor.
Exkalibr
Profil *
Keeehi:
Měl jsem v PHPéčku nekonečnou smyčku, takže nikdy nedošlo k odeslání hlavičky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0